Levný nábytek.org - nabídka kvalitního nábytku z obchodů na internetu

www.levnynabytek.org - výběr kvalitního nábytku z ověřených internetových online obchodů za nízké ceny

Doporučujeme

Zdravotní matrace
Obývací stěny
Zajímáte se o bytový design a tipy do domácnosti? Zkuste náš nový emag o o bydlení Spokojenarodina.cz

jídelní židle Elsajídelní židle Elsa

Jídelní židle, kovová lakovaná podnož, sedák a opěrák buk nebo dub, stohovatelná. Povrchová úprava podnože hliník. lak jemný. SEDÁKU A OPĚRÁKU.

výrobce ID Point CZECH, spol. s r. o.

Navštivte největší eshop s nábytkem

Další levný nábytek z internetového obchodu
dávkovač mýdla Duo - nástěnný

dávkovač mýdla Duo - nástěnný

Provedení leštěná nebo matná ocel. Rozměry: - výška 19 cm - průměr 5 cm - objem 180 ml

cena 1978,- KOUPELNOVÝ DOPLNĚK
židle Elite

židle Elite

Celodřevěná jídelní židle. Podnož a opěrák jsou z buku mořeného na třešeň, buk nebo wengé. Sedák dřevěný, čalouněný regenerovanou kůží nebo pravou kůží.

cena 6398,- JÍDELNA
Obraz - Cesta do lesa

Obraz - Cesta do lesa

Ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Na obraze je namalována cesta vedoucí do lesa s kouskem řeky. Obraz je možné zarámovat do dřevěného ozdobného rámu, nebo jej opatřit dřevěnou ozdobnou lištou, nabídku naleznete v sekci Rámy a rámování. Velikost 50 cm × 60 cm

cena 990,- BYTOVÉ DOPLŇKY
stolová podnož Hodonín

stolová podnož Hodonín

Kvalitní stolová podnož určená pro jídelní (BM038) stůl. Materiál: spodní podstavec - litinový odlitek, trubka - ocel, připevňovací kříž - litina. Barveno černou barvou RAL9005 (lze i další barvy ze vzorníku RAL - příplatek 15%). Dodáváno včetně připevňovacího kříže a vymezovacích patek v rozloženém stavu.

cena 2916,- RESTAURAČNÍ NÁBYTEK
matrace Klasik bio 70*200, 80*200 cm

matrace Klasik bio 70*200, 80*200 cm

Matrace střední tvrdosti, ortopedická nostnost do 110 kg. KLASIK BIO deluxe. Základem pružinové matrace je pružina BONELL, která je vyráběna z kalené ocele a dovážena z Německa. Pružiny jsou navzájem spojeny podélnou spirálou. Jádro je velmi vzdušné, a proto je možné pružinové matrace uložit na jakýkoliv pevný podklad. Životnost této matrace je dána použitou pěnovou vrstvou, kalená ocel má velmi dlouhou životnost (ta je pouze omezena pokud jsou pružiny přetlačeny do sebe - zasednutí). Matrace je vybavena odnímatelným potahem Damašek (tvarově prošitý s klimatizační výplní a netkanou textilií). Hlavní funkce klimatizačních výplní jsou udržování stálé teploty těla během spánku, zamezení přílišnému pocení a zároveň hřání. Další důležitou funkcí je zajištění pravidelného otáčení matrace vždy po 6 měsících, aby byla matrace užívána rovnoměrně a prodloužila se její životnost. Uložení: Matraci lze položit na jakýkoliv pevný podklad, nejlépe větratelný. Pokud bude jako podklad sloužit masivní rošt, mezery mezi prkénky by neměly přesáhnout 5 cm. Tato matrace nepotřebuje pro svou ortopedickou funkci mít jako podklad lamelový rošt, práci odvedou pružiny (které lamelový rošt nahrazují). Výška: 17 cm BMI index: 16 až 30 Záruka 2 roky.

cena 3250,- PRUŽINOVÁ MATRACE
nářadí ke krbu Chimo 6

nářadí ke krbu Chimo 6

Nářadí ke krbu - 4 díly (smetáček, pohrabáč, lopatka, držák). Provedení nerez matná ocel. Rozměr: - výška 67 cm - šířka 24 cm - hloubka 26,5 cm. Lze zakoupit pouze jako sadu.

cena 5250,- BYTOVÉ DOPLŇKY
Botník

Botník

Masiv - smrk. 1x police, 2x dvířka. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištení se nechá snadno setřít. K výběru je několik odstínů povrchové úpravy. Rozměry: šířka 120 cm, hloubka 43 cm, výška 60 cm. Váha: 30kg.

cena 5145,- NÁBYTEK Z MASIVU